تبليغات X
درباره خرید ممبر فیک تلگرام بیشتر بدانید

درباره خرید ممبر فیک تلگرام بیشتر بدانید
همانطور که می دانید مدیران کانال های تلگرامی که اعضای زیادی دارند از کانال خود درآمد زیادی کسب می کنند. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال کانال سازی و افزایش عضویت خود هستند تا بتوانند با دریافت سفارشات تبلیغاتی درآمدزایی کنند. بنابراین آنها برای افزایش عضویت در کانال خود همه تلاش خود را انجام می دهند. به عنوان مثال ، آنها برای خرید یک عضو جعلی تلگرام پول زیادی می پردازند.

اما آیا می توان از این طریق کانالی با محتوای خوب و مخاطب پسند داشت؟ در این مقاله ، من دقیقاً در مورد این افراد صحبت خواهم کرد. افرادی که فکر می کنند می توانند اعضای کانال تلگرام خود را به هر قیمتی افزایش دهند می توانند از این طریق درآمد خوبی کسب کنند.

چگونه ممبر فیک تلگرام را در کانال ها تشخیص دهیم؟
وقتی وارد یک کانال تلگرامی می شوید ، ممکن است از خود بپرسید ، آیا این اعضای واقعی هستند؟ و اینکه آیا این کانال قابل اعتماد است یا خیر. یکی از راه های کمک به شما در شناسایی اعضای جعلی تلگرام در کانال ها مقایسه تعداد اعضای کانال تلگرام با تعداد بازدید پست های آنهاست. اگر اختلاف بین این دو بسیار زیاد باشد ، مشخص است که بسیاری از اعضا جعلی هستند.

دلیل خرید ممبر فیک تلگرام چیست؟
افزایش اعتبار کانال
افزایش اعضای کانال عملاً با قیمت پایین
بدون ریختن اعضای بدن (به استثنای خود تلگرام)
پیشرفت کانال را افزایش دهید
هنگام ورود اعضای مجازی ، از آخرین پست ها بازدید کنید
مشکلات اعضای جعلی تلگرام چیست؟

ممکن است از خود بپرسید که مشکل اعضای Fake Telegram چیست و علت نقص کانال چیست؟ آنها اعضای واقعی نیستند که می توانند کانال شما را تماشا کنند. بنابراین آنها فقط جنبه افزایش آمار کانال و افزایش اعتبار کانال را دارند. شما همچنین میتوانید از خرید ویو تلگرام استفاده کنید.

چگونه مشترکان تلگرام را افزایش دهیم؟
کانال های تلگرامی یک روش عالی برای پخش فوری پیام برای تعداد زیادی از مخاطبان است. داشتن تعداد مشترکان زیاد در کانال شما باعث می شود اعضای واقعی جذب کانال شما شوند. می توانید تبلیغات خود را در کانال خود شروع کرده و پس از جذب مشترکین برای آن درآمد هنگفتی کسب کنید. (خرید مشترکان تلگرام)

برای افزایش اعضای کانال / گروه خود در تلگرام 2 راه وجود دارد. (روش طولانی و روش سریع)

روش طولانی:

در طولانی مدت ، با قرار دادن محتوای با کیفیت و اشتراک گذاری با کانال های مشابه ، تعداد اعضای کانال خود را افزایش می دهید.

روش سریع (توصیه می شود):

به این ترتیب شما با هزینه کم عضوی برای کانال / گروه خود خریداری می کنید.

به عنوان مثال: (1000 عضو جعلی فقط 5 دلار و 10،000 عضو جعلی فقط 39 دلار)

خدمات ما چیست؟
اعضای جعلی تلگرام
اعضای واقعی تلگرام
نمایش پست تلگرام
رأی تلگرام

یکی از رمزهای موفقیت کانال تلگرام شما افزایش عضویت در کانال شماست. به همین دلیل بسیاری از مدیران کانال ها به دنبال راه هایی برای افزایش اعضای کانال خود به ساده ترین و سریع ترین شکل ممکن هستند. این افزایش عضویت به روش های مختلفی از جمله افزودن اجباری ، اعضای جعلی و ... انجام می شود که یکی از این روش ها استفاده از افزایش عضو کانال جعلی و گروه تلگرام است. شما همچنین میتوانید از خرید ممبر پروکسی تلگرام استفاده کنید. سوالی که ممکن است ذهن بسیاری از شما را درگیر کند این است که عضو جعلی چیست و از کجا ناشی می شود؟

اعضای جعلی حساب های جعلی هستند که با استفاده از شماره های مجازی از کشورهای مختلف ایجاد می شوند و هیچ شخص واقعی در آنها وجود ندارد. طی سالهای اخیر ، تلگرام مانع ثبت شماره مجازی آمریکایی شده است تا از سو someاستفاده برخی از آنها جلوگیری کند ، بنابراین توانایی خرید و فروش اعضای جعلی را از بین می برد.

اما پس از مدتی ، تلگرام دوباره استفاده از شماره های مجازی را منتشر کرد و یک بار دیگر ، بازار اعضای Fake رونق گرفت. نکته مهم در مورد اعضای جعلی این است که به دلیل جعلی بودن ، هیچ تأثیری در بازدیدهای کانال تلگرامی شما نخواهند داشت و به عنوان مدیر کانال برای شما کاری نخواهند کرد و فقط تعداد اعضای کانال شما را افزایش می دهند.

مزایای استفاده از اعضای کانال تلگرام جعلی است
افزایش اعضای جعلی تلگرام به سرعت انجام می شود و در نهایت 24 ساعت پس از پرداخت هزینه اعضا به کانال شما اضافه می شود ، بنابراین می توانید زمان بیشتری را برای سایر امور کانال صرف کنید.

سود اصلی اعضای Fake برای کانال شما چیست؟
این اعضا باعث می شوند اعضای کانال شما در مدت زمان کوتاهی به طرز چشمگیری افزایش پیدا کنند و طبیعی است که آنها از نظر مخاطبان و تازه واردین کانال به اعتبار و مقبولیت بیشتری دست پیدا کنند.

عضو کانال جعلی تلگرام چیست و چگونه به کانال اضافه می شود؟
در واقع به تمام اعضای یک کانال در تلگرام اعضا یا اعضا گفته می شود.

تفاوت اصلی بین یک عضو جعلی و یک عضو واقعی در فعال بودن آنهاست.

پس از افزودن به کانال ، عضو جعلی فقط تعداد اعضای کانال را افزایش می دهد و در بازدید از پست ها یا ارسال پست به کانال های دیگر فعال نیست.

این نوع اعضا با استفاده از حساب های رسمی تلگرام ایجاد می شوند و مانند سایر اعضا دارای نام پروفایل و عکس هستند.

از آنجا که قیمت این نوع ممبر نسبت به انواع دیگر کمتر است ، توصیه می شود در ابتدای راه اندازی کانال از این نوع ممبر برای کانال استفاده کنید.

آیا کانالهایی که از اعضای جعلی استفاده می کنند قابل شناسایی هستند؟
متأسفانه ، گاهی اوقات شناسایی کانالهایی که از عضو Fake استفاده می کنند بسیار دشوار است ، زیرا اکثر این کانالها به طور همزمان از عضو Fake نیز بازدید می کنند. البته ، به طور معمول در یک کانال با 10،000 عضو ، به عنوان مثال ، هر پست باید حداقل 2000 بازدید داشته باشد ، در غیر این صورت ممکن است برخی از اعضای آن جعلی باشند. البته تشخیص این مورد چندان آسان نیست!

چگونه می توان مشترکان تلگرام را خریداری کرد؟
اعضای کانال تلگرام را می توانید از سایت ما خریداری کنید. دو مقاله زیر به شما در خرید سرویس کمک می کند.

چگونه می توان عضو تلگرام را خریداری کرد؟
چگونه خدمات خود را بخریم؟
خدمات ما چیست؟
اعضای جعلی تلگرام
اعضای واقعی تلگرام
نمایش پست تلگرام
رأی تلگرام

منبع:

https://adsmember.com/


نظر ارسال شده
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *